Výrobný systém

Inteligentný systém na optimalizáciu výrobných podnikov.

Na trhu je množstvo komplikovaných a zbytočne drahých systémov, ktoré často nespĺňajú vaše požiadavky. My vám prinášame jednoduché riešenie, šité na mieru, ktoré vám pomôže efektívnejšie riadiť všetky aspekty vášho výrobného podniku.

Adbee Výrobný systém je ideálne riešenie, ak chcete technologicky čo najefektívnejšie podporiť vaše výrobné procesy. Je priamo prepojený s výrobou vášho podniku. Vďaka tomu môžete jednoducho, na pár klikov, plánovať a riadiť vašu výrobu - od objednávky, cez plán výroby so sledovaním stavu rozpracovanosti, až po fakturáciu a expedovanie tovaru.

Moderný dizajn s dôrazom na intuitívnosť práce so systémom, prinášajú jeho používateľom radosť z práce.

Adbee Výrobný systém je škálovateľný, čo znamená, že je vhodný pre podniky akéhokoľvek zamerania a veľkosti. Nezáleží na tom, či vyrábate nábytok alebo elektroniku. Navyše je plne responzívny a funkčný na počítačoch, tabletoch aj smartfónoch.

Ak chcete prepojiť kľúčové časti vášho biznisu - obchod, výrobu a financie, ste na správnom mieste.

 

Benefity a výhody:

Customizácia a škálovateľnosť

Adbee Výrobný systém je modulárny, preto ho vieme pripraviť na mieru podľa vašich individuálnych požiadaviek a potrieb. Systém sa tak prispôsobí vám a nie vy jemu. Žiadne kompromisy a maximálna flexibilita.

Integrácie s inými systémami

Adbee Výrobný systém je možné jednosmerne aj obojsmerne prepojiť s ERP, CRM systémami, e-commerce riešeniami a inými biznis nástrojmi cez zabezpečenú API. Taktiež je schopný business intelligence integrácie (napr. s PowerBI).

Optimalizácia procesov

Naše riešenie sme vyvinuli s ohľadom na zjednodušenie a automatizáciu riadenia výrobných zákaziek. Systém pracuje za vás - menej úsilia, vyššia kontrola.


Bezpečnosť

Všetky vaše dáta sú zabezpečené aj vďaka pokročilým nástrojom na ochranu ako napr. dvojfaktorová autentifikácia.

Systém novej generácie

Už žiadne zložité inštalácie! Jediné, čo pri práci s Adbee Výrobným systémom potrebujete, je webový prehliadač. S pripojením na internet je dostupný kedykoľvek a z akéhokoľvek zariadenia.

Vždy aktuálne a prehľadné informácie

Vďaka vizuálnemu zobrazeniu výrobného procesu máte vždy real-time prehľad o stave každej zákazky alebo projektu.

Spokojnejší zákazníci

Vďaka automatizácii vás systém odbremení od množstva práce a zrýchli a zjednoduší vaše procesy. Dokážete tak zákazníkom dodať tovar vo vyššej kvalite a rýchlejšie.

Znižovanie nákladov

Systém umožňuje efektívnejšie plánovanie procesu výroby a tiež ľudských kapacít, ako aj znižovanie chybovosti a prestojov.

 

Case study:

Pozrite sa, ako výrobný systém novej generácie zefektívnil procesy KVANTu, globálnemu lídrovi vo výrobe a distribúcii laserov.

 

 

Funkcie (vlastnosti): 


Riadenie predaja

Tvorba cenových kalkulácií, objednávok, ostrých aj zálohových faktúr a správa cenových pravidiel pre B2B zákazníkov. Všetky dokumenty si viete jednoducho vygenerovať a stiahnuť ako PDF súbory.

Shipping

Správa odosielania balíkov a napojenie na kuriérske spoločnosti.

Evidencia zákazníkov

Modul umožňuje komplexnú správu informácií o vašich zákazníkoch/klientoch. Sledujte ich bonitu, deľte ich podľa segmentov a priraďujte im hodnotenia.

Sledovanie záruky produktov

Evidencia záruky produktov s možnosťou pridávať predĺženie záruky.

Výrobná timeline

Prehľadne zobrazená časová os, na mieru podľa kategórie produktu, umožňuje sledovať výrobný cyklus v reálnom čase.

Riadenie výroby

Modul pokryje vašu výrobu vo všetkých aspektoch - od zadávacieho listu, cez real-time sledovanie výrobného cyklu, kontroly kvality, balenie, expedíciu produktov až po záručný a pozáručný servis.

Manažment produktov

Kompletná správa informácií o produktoch, ich vlastnostiach a parametroch (vrátane manažmentu dokumentov). Automatizované prepojenie na výrobu a skladové zásoby.

Ľudské zdroje

Jednoduchá administrácia dochádzky vrátane dovoleniek a sick days. Prehľadné sledovanie výkonnosti a chybovosti zamestnancov. Používateľské role - pokročilá správa prístupov do systému s rôznymi úrovňami oprávnení.

Štatistiky

Štatistiky ponúkajú rôzne dáta, ktoré potrebujete vedieť, aby ste vedeli zlepšovať vaše obchodné rozhodnutia - napríklad štatistiky predaja, výkonnosti obchodného tímu, bonita klientov atď. Okamžitý prehľad o chybovosti zamestnancov a typoch chýb vo výrobe.

Výpožičky a prenájom

Jednoduché sledovanie stavu zásob tovaru a produktov určených na zapožičanie alebo prenájom a ich následný odpredaj.

 

Datasheet:

Objavte plný potenciál toho, čo pre vás Adbee výrobný systém môže urobiť. Kliknite sem a stiahnite si kompletný zoznam funkcií.


Stiahnuť (PDF)

Kontakt:

Chcete vedieť viac o tom, ako vám Adbee Skladový systém pomôže rásť? Vyplňte kontaktný formulár a radi sa s vami spojíme.

Spoločnost Adbee digital s.r.o. je oprávnená spracúvať moje osobné údaje vyplnené v kontaktnom formulári na účely spracovania mojej požiadavky. Oboznámil/a som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov.

Bratislava

viac

New York

x